Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungují přihlašovací pole internetu

Zdravím,
na pc jsem nedělal nic zvláštního a najednou mi nelze využít přihlašovací pole na jakékoliv stránce internetu. Ve výsledku mi nejde se přihlásit na mail, online hry apod. Kliž vyplním username a heslo a kliknu na tlačítko, stránka se dlouho načítá, ale nedonačte se. Routerem to není, připojil jsem k němu notebook a na něm to fachá. V IE to nejde, ale ani ve Firefoxu přihlašovací pole nejdou. Jinak všechny stránky, stahování apod funguje bez problémů. Jinak mám WinXP.
Díky moc

Tak to byl skutečně nějaký červo/trojan, mimochodem pěknej hajzl. Zablokoval stránky všech antivirů, takže nešlo updatovat databázi a smazat se ve Windows nenechal. Pomohl až Dos mód u Avastu. AVG ho ani nedetekovalo.

Díky moc