Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Expolorer 7 - na niektorych strankach otvara .doc, .xls, .. v exploreri - chcene je - v ext

zdravim,

kedze sme donuteni pouzivat v praci IE (IE6,7), tak vznika jeden problem, neviem zmenit - ak kliknem na nejakej stranke na odkaz napr. .xls, tak sa niekedy otvara v IE v novom okne, ale potreboval by som aby sa otvaral v normalnej EXCEL aplikacii - neviem to nastavit - da sa to?

(podobne je to s .doc a pod)
(viem, ze pdf sa da obist, ked sa vypne AD-ONS adobe plug v IE, ale ine neviem)

mozete poradit?

(mozno sa budete divit, co je to za zbytocna otazka, ale nie je to pre mna problem, ale kolega namiesto toho aby to stiahol, to chce hned otvorit...)

ked vznikla tato poziadavka, spomenul som si najprv na asociacie, ale nevsimol som si tuto fajfku. potom som presiel vsetko v IE7 a nic okrem AD-ONS, (aspon PDF sa tu nejako riesi).

doteraz ma IEx moc nezaujimal, takze az teraz som bol nuteny :)

takze aj tie plugins pre IE - budem chciet mozno prevetrat.
co uz - aj IE7 je mozno prehliadac.

Myslim ze aj pdf sa da riesit v tych asociaciach. Alebo aj vypnutim nastavenia v acrobat readeri.
To nastavenie asociacii plati len pre IE (MS proste ma najdementnejsie umiestnene nastaveni pre akykolvek ich produkt, keby bola o tom sutaz vyhrali by za to s odstupom prve miesto :). Napr. vo FF sa take veci nastavuju normalne v menu FF.