Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prepnuti rezimu hry

zdravim mam takovej mensi problem kdyz hraju hry na mem monitoru 1280x1024 na rozlis 640x480 tak chci to hodit do widescreen nebo jak to je proste abych mohl i odepisovat na icq atd .. aby byl ten ramacek .. nevim jakej je prikaz tlacitko win+ ... parkrat se mi to povedlo ale nvm pls help

Pokud chces hrat hru v okne, pak zalezi na tom, zda to hra vubec podporuje. nastavuje se to ve vlastnostech hry. Zadny obecny prikaz neni.
Pokud se chces ze hry prepnout v prubehu hrani zpet do Windows, pak standardni zkratka na prepnuti mezi aplikacemi - ALT+TAB. Nebo zkus Win klávesu, příp. Ctrl+Esc nebo Alt+ESC
Ale pocitej s tim, ze nektere hry se s tim nevyrovnaji...
Takze savegame a pak zkousej