Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disc error

Zdravim,nevim co mam delat s mym notebookem Acer Ex 5627Z,vcelku z niceho nic se mi pri zapnuti nactou na cerne obrazovce bilym pismem nejaka vyrobni data,pak ma MAC adresa a blika za tim _ s / nad tim..kdyz zmacknu ESC,vse v poradku najede,napise se tam ze disc boot canceled by kay..no ale nikdy jsem to mackat nemusela,tak to asi neni normalni..kdyz jsem mela pripojenou flashku,psalo mi to v uvodu DICS ERROR a press any kay to restart,pri restartu opet DICS ERROR a nic dal..diky za kazdou radu

Jiné potíže s NB nejsou? Je jen problém s tím spouštěním?
PC/NB má nastaveno pořadí, ve kterém se hledá, kde je umístěm operační systém- Windows, linux, a pod. U tebe se zřejmě v důsledku nějaké chyby toto pořadí změnilo a NB se chce nejdříve spustit ( boot) ze sítě a pak z dalšího zařízení v pořadí ( flash disk), na kterém žádný OS ( u tebe Windows) není. Zkontroluj pořadí ( boot sequence) v BIOSu. Do BIOSu se dostaneš stisknutím F2. Pořadí si můžeš také často zvolit stiskem F12 při spuštění NB. Jako první si nastav HDD ( HDD0, SATA)