Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupě grafické karty

dobrý den,mohli by ste mi poradit jakou graf.kartu si mám koupit?mám základní desku GYGABITE M61-SME-S2(PCI-E verze 1.0) ,procesor ATHLON 64x2 4000+(2.1GHz),2x2GB RAM(800MHz),160GB HDD,zdroj 550W,Windows Vista Home Premium.Přemýšlel jsem o SAPHIRE HD4870,HD4850 nebo HD3870toxic,nevím jestli to vzhledem k mé sestavě není zbytečné,nerozumím tomu,za rady předem děkuji

osobně bych počkal na snížení cen a šel max. do HD4850. Víc už bude nejspíš zbytečné, navíc nepíšeš, pro jaké rozlišení (monitor) to chceš. Pokud máš cokoliv pod 22" (včetně), je vše nad HD4850 plýtvání penězi.