Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenainstalovanie vsetkych automatickych updateov

Neviete mi niekto prosim vas poradit? neviem z akeho dovodu (ci sa samo porobilo, alebo to fotrik svojou technologickou nemohucnostou sposobil) mi nechce doinstalovat vsetky aut. updaty, ktore sa mi instalovali pri vypnuti compu. ked som ho vypinal, len mi vyhodilo, ze 27 z 30tich updateov je nainstalovanych a zbytok je v procese. ale ani po dlhociznom (zo dve hodinky) cakani proces nijak nepokrocil a musel som comp vypnut restartom a naslednym vypnutim natvrdo (cize tym gombikom na bedni). pri nasledujucich pouzivaniach mi uz pri vypinani vypisuje, ze doinstaluvava 3 z 5tich updatov a zrusit to musim znovu natvrdo, inak sa nevypne. neviete, co s tym urobit a pripadne cim je to zapricinene?
diky moc.

Moze to byt sposobene virom alebo aj nejakym antivirakom ktory nieco blokuje, apod.
Skus ist do start - windows update a nainstalovat zaplaty rucne odtial (mozes skusit na ten cas aj vypnut antivirak apod).

P.S. inac instalovat 30 updatov by znamenalo ze si to bud pol roka neupdatoval, alebo tam niekto posahal windows (a pouzil nejaky bod obnovenia spred pol roka apod)