Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC nejde

Čawesáč,včera pri "odbornej" manipulácii mojej susedy s hlavnými ističmi na spoločnej chodbe v paneláku som mal PC spustený, no po výpadku prúdu mi už nejde spustiť OS(W XP Professional).Po úvodnej čiernej obrazovke s rôznymi info mi oznámi,že PC sa nedá spustiť,aby som potvrdil jednu z možností spustenia napr: Posledné nastavenia alebo Spustiť bežným spôsobom.Či som urobil jedno alebo druhé,prebehla úvodná obrazovka a znova som bol na tom,aby som spustil podľa niektorej z možností.Ako z tohto von.Nosič s OS som tiež skúsil,len po určitom čase mi PC oznámil,že v zájme ochrany PC zastavil inštaláciu OS.Čo teraz?Díky

Chalani,díky za rady ohľadne susedy,ale z núdze von mi pomohlo to najprimitívnejšie riešenie : vytiahnuť napájací kábel zo zásuvky a PC opäť šlape podľa pôvodného scenára. Veď ona ešte príde na to, že je niekoľko iných vecí, ktoré jej lepšie pasujú do ruky, ako susedov hlavný istič.