Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD 1080i nároky

Dobrý den všem, chtěl bych se zeptat jak velké nároky na pc má HD filmek 1080i, prostě nejvyšší kvalita...Konkrétně jsem si stáhnul EARTH od BBC ve full HD 1080i...mám notebook dvoujádro 2ghz,2G ram , nVidia GeForce Go 7300 grafika...jakmile ale přijde na první a né až tak náročný obraz tak se začne strašně sekat, a div neshoří :) Myslím že to bude asi grafikou...Rozhodně tenhle film ve full hd je velice náročný...Proto se chci zeptat , zda-li nevíte jaké parametry pc by mohli zajistit plynulý chod filmu..popř. jestli nejsou nějaké utilitky kodeky či něco co by pomohlo...

PS:film si pouštím externě na velký LCD televizor :) ať si nemyslíte že sleduju full HD na 15ti palcovém displayi :)...

Předem díky za odpověď..hezký den

V jakem prehravaci to prehravas?
Ano je to zaber na procesor, koukni se na vytizeni jader procesoru. Predpokladam Visty takze trojklik
(ctrl+shift+esc) a tam si dej vykon
Ano grafiky od ATI maji podporu prehravani hd videa , ale neni to automaticky pro vsehny .mkv a .h264

prehravac bych vyzkousel tento Media Player Classic HomeCinema