Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzá PC, prosím pomoc.

Zdravim. Prosim vas, potrebuju nutně pomoc. Od duba 08 sem hraval CoD2 az do listopadu 08. Potom sem hral CS:S. No a vcera sem se skoro po pul roce zase vratil ke CoD2. Nejde mi skoro ani spustit, dost se to seka (myslim HW lagy). Kdyz sem to mel predtim tak se to vubec nesekalo, byl sem maximalne spokojen, ale ted se to neda vydrzet. Mam uz trochu veterana no :-D ( Od roku 2003 :-D )
Moje sestava je :
ATI Radeon 9600 PRO
1.14 GHz :-D
256 MB RAM :-D
A dalsi uz tak zhruba nevim, jestli pomuze tak mam procesor AMD.
Prosim vas o pomoc, děkuji moc.

si děláš srandu - 256mb není ram, to je maximálně cache pro sběrnici :)
nezapomeň že od té doby sis zasr.. systém kdejakými kretenismy (start - spustit - cmd.exe - tasklist.exe)
pozabíjej všechny blbosti co se automaticky spouští po startu. pošli do pr... všechny skype, icq, nero agenty, antiviry, cool cleanery a další paskvil (viz msconfig.exe - po spuštění).

ale hlavní je jít si koupit pořádnou ram. do tvé staré šunky, kam se nevyplatí moc investovat, bych minimálně přikoupil druhý stejný dimm 256mb (dej bacha jestli je jednostranný nebo oboustranný, u těch starých krámů to mělo vliv na kompatibilitu).