Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výroba reudukce ps2 > usb

Je možné něco podobného vyrobit doma?

[ps2usb.jpg]

Mám usb konektor a ps2 samicu bych chtěl použít ze staré desky. Jde hlavně o to, jestli je to pouze spojení kontaktů, nebo je uvnitř nějaký obvod, pak by to samozřejmě něšlo. Neví někdo?

Díky

Všimni si, že zatímco seženeš téměř jakýkoli konektor, USB konektory se samostatně myslím nikde neprodávají. Jsou k dostání jen hotové kabely, nebo jsou zařízení s konektory zabudovanými nerozebíratelně ( teda, ono se to rozebrat dá, ale ...)