Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ashampoo burning studio free

Přes ashampoo burning studio free jsem si vypálila domácí video a fotky a když jsem si to chtěla pustit, tak na noťasovi to šlo ale na domácím kinu to nejde, nevím, v čem jsem udělala chybu, hlásí mi to : no mp3 díky předem za odpovědi

Asi to nebude programkom, ale formatom. Ide o to, aky format je na uvedenom mediu a ci ho prehravac dokaze prehrat. Mam tiez prehravac, ale je to este z cias, kedy prehravanie divx nebolo beznou vlastnostou prehravacov a JPEG takisto. Takze ak chcem na nom prehrat obrazky, musim ich vytvorit ako prezentaciu vo formate prehratelnom na dotycnej rachotine a to znamena bud ako VCD, SVCD, alebo DVD, pochopitelne s patricnou strukturou.

takže jsem vypalovala v ashampu : vypalování souborů a adresářů ( obrázky, dokumenty)

a v neru express : filmy/ obrázky - video CD

jenomže podle vašich rad už jsem definitivně odstranila nero, známý mi ho tam nainstaloval ale nějak jsem si ho poškodila tak už nefungoval, předtím jsem měla nero 6 jenomže nemám sériové číslo k němu, když bych si ho stáhla. A domácí kino mám 8 let starý LG

S Ashampoo ti neporadím, v Neru jakékoli verze je třeba
vypálit tvoje data jako datové CD/DVD, pak to určitě sežere
každé domácí kino, i to staré tvoje. Betonově to půjde
i v jiném free vypalovacím programu. Hlavně je třeba data
vypálit najednou jako DAO - Disc at Once, ne TAO - Track at Once,
pak se CD/DVD uzavře a jde přehrát na všech přehrávačích,
neuzavřené na stolním nepřehraješ, na PC vždy.
Můžu poradit s NERO 6,7, na mailu.

Nie som si isty ci to pojde ked to napali ako data, dokonca na rok starom DVD rekorderi Panasonic nejdu vsetky fotky - v jpg formate - a to by mal jpg podporovat, tak 8 rocny prehravat fotky priamo podporovat nemusi vobec. Poznam niekolkych ludi ktori maju urcite novsie prehravace ako 8-rocne a fotky im neprehra vobec. Snad este vyskusat napalit na CD, nie DVD, s kratkymi nazvami, bez diakritiky. Ale ak je k dispozicii Windows Movie Maker, tak odporucam ten, ked nepodporuje DVD video, tak napalit ako Video CD, alebo SVCD na CD, takto by to mal prehrat skutocne kazdy DVD prehravac (teda aspon VCD).

Presnejsie, Ashampoo to dokaze, ale len v platenej verzii.

Na toto odporucam (hlavne zaciatocnikom) Windows Movie Maker v spolupraci s Windows DVD Maker, hlavne preto ze su sucastou OS, zadarmo, maju dost moznosti, efektov a prechodov a nie su narocne na ovladanie. Jediny problem je ze DVD Maker je sucastou Windows az od verzie Vista Home Premium.

Este som zabudol ze tieto programy dokazu pridat k videu a obrazkom aj hudbu a tiez vsetko napalit, takze uz nie je nutny ziadny iny program, takze ak su sucastou OS, pre zaciatocnika je to najlepsia volba IMO.