Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s nastavením prostorového zvuku

Zdravím. mám problém, když si spustím v ovladačích zvukovky tu divnou písničku abych slyšel to vyvážení zvuku ... jestly slyším jen z levého když je to nalevo a naopak ... ale pokud je to i napravo i nalevo slyším ůplně stejně, takže ve hrách vůbec neslyším, z které strany kdo jde ... takže potřebuju poradit co mám nadstavit ...szalo se to z ničeho nic ... možná jsem něco nadstavil, ale nevím co ... zvukovka realtek 97 ... obyč, ale jede celkem v pohodě prosím nějaké rady.

Popřípadně, pokud by to bylo zvukovou kartou, tak bych chtěl poradit nějakou jinou né extra ne low .. aby byl zvuk dost hlasity. pokud se to dělí i zvukovky, jako grafiky, tak sem napíšu základovku.

Díky

Změna předmětu, původně: Zvuk - rada
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Takže, přišel jsem na jedno ... vše jsem udělal, jak jsi říkal, ale nic ... zkoušel jsem to u hodně her atd ... a přišel jsem na jedno ... v levym sluchatku slyším pravou stranu a naopak... takže je nějak otočenej sound .. ale nevím jak to opravit ... tak mi prosím porad' díky ;-)