Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pád browseru vs. rozepsaný příspěvek

Zdravím, kvůli Flash Playeru mi spadl prohlížeč (Opera). Zatím ji mám otevřenou, ale už se zobrazila tabulka windows "V aplikaci.....došlo k problému a je třeba ji zavřít..."

Mám v ní rozepsaný poměrně rozsáhlý přispěvek, jehož neuložením bych ztratil několik hodin práce. Lze ho nějak zachránit? V Opeře se místo kurzoru zobrazují už jen přesýpací hodiny. Ten příspěvek tam stále je otevřený, ale nemůži na něj překliknout. :x

Díky moc za rady.

Nevím, jestli to pomůže, ale jestli má tazatel ponětí o jednom složitějším slově, co tam je, tak by možná pomohlo zkusit to vytáhnout s pomocí Che atEngine, vyzkouším to, mmnt

Ano, asi to bude fungovat. Vyber si tam program Opera.exe a dej Memory View (nech tě ani nenapadne tam cokoli editovat!). Dáš Search - Find Memory, napíšeš jedno slovo a ono ti ho napíše. Potom to začerveníš, zkopíruješ, vznikne z toho hexa kod, který teďka vyzkouším dekodovat