Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volny internet ADSL bez pevne

Ahoj, chtel bych si poridit tenhle ADSL internet bez pevne(8M) internet .Ptam se: je opravdu bez pevne? Cetl jsem tady podobna temata a tam vetsina lidi pise, ze na zrizeni ADSL internetu je potreba pevna linka, ale proc tam teda pisou: bez nutnosti platit za pevnou linku ? Mam v tom salat, dik za odpovedi.

Jinak mi bylo receno, ze ten 8M internet ve skutecnosti stoji cca 500kc, ale draty patri o2, proto to stoji o tech 200kc vic..

:-/

Je to o tom, ze draty proste patri Telecomu a pokud nechces mit telefon od O2 a platit jim mesicni pausal za telefon, tak musis najit alternativniho operatora jako je Volny, ktery si od Telecomu drat k tobe domu pronajme a tim padem nemusis platit telefon a uzavres smlouvu jen s Volnym. Samozrejme Volny ti ten poplatek za pronajem pripocte k pausalu, ktery si s nima uzavres, takze je to pak o neco drazsi, nez kdyby si ten telefon mel. (Ale zrovna ten Volny vyjde nejlevneji.)

Takze tva posledni veta je vicemene pravdiva.

Jinak co se tu pise o Volnym, tak na to mohu reagovat jedine tak, ze kamos ma Volnyho a je spokojenej, ale samozrejme podminky je treba si procist a ne kazdemu musi vyhovovat.

Spíš bych to objednal u O2 ušetří si starosti ... , O2 - lepší , rychlejší podpora , bezplatný linky , u volný objedná na 800880880 ale když bude mít problému bude muset volat 246000333 (nebo eště nějaký šestimýstný číslo), a u O2 je i nižší poplatek za předčasný vypovězení (když by nebyl spokojen),a kvalita obdobný když volný to stejně předá technikům O2.