Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mozilla a IE - problém s webovýma hrama

Zdravím, mám problém s IE, nenačítají se mi stránky s webovýma hrama jako jsou www.Divokekmeny.cz nebo www.Travian.cz a další podobné hry. Vždy se objeví jen prázdná bílá stránka. Ale na Mozille jde všechno normálně. Pochopil jsem že je asi chyba v nastavnení prohlížeče ale já jsem na to lajk a nerad bych přenastavil něco jiného a proto se ptám, poradí mi někdo?
Jinak OS je W98 a IE verze 6.0.

Děkuji za odpověď a případnou pomoc. :-)

Změna předmětu, původně: Mozilla a IE (host)

V IE žádné nastavení "nenačítej stránku a ukaž mi bílý flek" není. Buď stránka v IE 6 SP1 nefunguje, nebo vyžaduje plugin, který nemáš, nebo sis nainstaloval nějaké programy /spyware co rozhodily IE.

Hádám, že vlevo dole ve stavovém řádku prohlížeče máš na stránce rozkliknutelný žlutý vykřičník o chybě skriptu.