Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno směšovač stereo

dobrý den mam zvukovou kartu realtek HD ale když chci na ní nastavit smesovac stereo tak funguje ale potrebuji ho ztlumit a nejde to je to takový jako ze stim nejde hejbnout tak mi prosim poradte jak to ztlumit

No, kdyby jste se trošku rozepsal, třeba by někdo odpověděl. Jaký máte operační systém? Tu hlasitost se snažíte nastavit v ovládání zvuku od Realteku, nebo přímo v Nastavení zvuk v XP/Vistě? Zkoušel jste stáhnout nejnovější ovladače na Vaši zvukovku?