Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po zapnutí pc, zlý čas

Už niekoľko dní pozorujem po zapnutí pc zlý čas - posunutý asi o 13 hod dozadu. Doposiaľ som s tým problém nemal. Dátum je v poriadku. V Biose taktiež zlý čas.
PC vypínam po skončení práce aj odpojením od elektrickej siete na prepäťovej ochrane. Môže byť vadná-slabá baterka na doske ? Mám skúsiť vymeniť ? Alebo je chyba niekde inde ?

Ďakujem.

Baterku som vymenil, pôvodná mala iba 1,2V... ale po zapnutí sa mi zobrazila na ploche v pravom dolnom rohu nad panelom úloh hláška, že vraj moja kópia systému nie je prava :-?
Mám Vista Home premium. Tomu nerozumiem, lebo mám legálne zakúpený OS a nikdy som tam tú hlášku nemal, lebo som si Windows aktivoval po inštalácii. Toto hádam nespôsobila výmena baterky ?