Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PDA nebo mobil s TV

zdravím, mam jenom skromný dotaz.. chci si pořízovat novej mobil ale nevim jestli si pořídit "bazarové" PDA nebo nový mobil který má obrovský display a TV tuner.. do 3000Kč.. díky za odpovědi..

pravdepodobně pro běžný telefonování ale sem tam se najde něco, kdy potřebuju PDA a někdy zase velkej display.. třeba ve škole když se nudim tak abych mohl koukat na filmy tak potřebuju display, když čekám na bus nebo něco nutně potřebuju na netu tak potřebuju PDA s wifi :-)

Mám Evolve GX650TV s analogovým tunerem, TV na něm chodí dobře, ale podpora filmů je mizerná, žere to jen 3GP a to ještě ne každý. Na telefonování je dobrej, umí dvě simky naráz a má docela dobrej dotykovej displej. Nemá Javu, nepodporuje MP3 v podsložkách. Stál mě 2800,- (novej). Za ty prachy se to hodí.