Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Live Mail

Už jsem to tady jednou psal, ale stále jsem nepřišel na to, jak vyřešit problém se spouštěním Windows Live Mail. Během načítání se postupně stáhnou jednotlivé zprávy z pošty, ale pak se to zasekne při aktualizaci Kalendáře (poslední úkol, který se provádí). To způsobí na určitou dobu zamrznutí PC (CPU jede na 100%), pak to vyhodí hlášku o chybě a po odkliknutí vše funguje normálně. Nepomohla ani přeinstalace programu.

pak to vyhodí hlášku o chybě

Ano, to se někdy stává, že něco vyhodí hlášku o nějaké chybě. Pokud chce člověk najít příčinu té chyby, nestačí se jen "chlubit", že to vyhazuje hlášku, ale je třeba tu hlášku doslova opsat, nebo se podívat do prohlížeče událostí, jestli se něco nepíše tam a případně to také opsat.