Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gigabyte GA-EP31-DS3L - Intel P31 reset bios

nemate nekdo tuto desku? potreboval bych resetovat bios, po novem nasatveni se pc zapne (nespusti se monitor) a po cca 4 sec se pc restartuje. baterku jsem vydelal, ale co jsem zjistil tak je tam neco na jumper, ale nevim jaky je postup toho resetu (jestli mam baterku nechat a dat jumper, nebo odpojit baterku a pak dat jumper....). Diky

takze vsechno jsem odpojil a pc se neresetuje pokud tam neni ram, pokud dam ramku do pozice 1 nebo 3 tak se resetne. bios se mi tedy asi nepodarilo zresetovat (baterka vyhozena ppres noc a jumper tam byl pres noc, vytazeno ze zasuvky).