Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Vista pro 2 PC

mam jen malý dotázek, chci si pořídit windows vista, ale chtěl bych licenci pro 2 nebo klidně i pro 3PC, je možný si koupit nějakou speciální edici nebo si musim pořídit 2 pěkný krabičky? listoval sem na microsoftu ale maj to tam nějak špatně přehledný... díky moc....

To nevím, zavolej si na linku MS a zeptej se, jak je to s dostupností téhle malé multilicence a jaké jsou tam podmínky.

Edit: taky přijde na to, jestli chceš instalovat na nové PC (proč si pak nekoupíš ten počítač s OEM licencí??) nebo dělat upgrade.

Tohle by snad dávalo smysl jen, kdyby sis ty počítače stavěl sám a pak je sám všechny používal. Nemůžeš počítače s multilicencí rozprodat po jednom, npvý majitel PC pak nebude mít licenci.

to ne, já mam na tom svym extra notebooku xp, ale to XP tu máme na 3pc, takže ne zrovna legal asi, takže kdybych si chtěl pořídit legal tak už Vistu, a kdyby to šlo tak na 2pc, i bratrovi na jeho notebook, aby měl bratr č.2 na svym starym krámu legal xp co si koupil :-) a pak bych chtěl asi předělat na windows 7, prej to má bejt bezplatně z visty