Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avira free - akualizace

Dobry den,
chtel bych se zeptat, jak donutit free verzi Aviry aby nestahovala aktualizace. Kliknu pravym na tray ikonu, dam Configure AntiVir a pres menu General se dostanu na polozku Update, kde je moznost Download and install products updates automatically, dale Notify user if product updates are available (+ moznost navolit pocet dni) a nakonec Do not download product updates. Pointa je v tom, ze je jedno co zatrhnu, vzdy jednou denne probehne automaticka aktualizace, coz je mi zahadou.

Diky za reakce

Tak tak. Slyšel jsem na tok árnsou definici : Viry vzkvétají rychleji než antiviry ( v téhle době tomu i věřím :-) - je to i logické - ten antivir musí mít protio čemu bránit - proto vždy zaostává než vymyslí aktualizaci ...