Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna registru na zrychlení Windows XP co myslíte?(zakázání stránkování jádra)

Další z mnoha návodu pro zrychlení vašeho operačního systému.

Jak je známo tak Windows XP ukládají jádro systému a další data na pevný disk do souboru PAGEFILE.SYS. Tomuto procesu se říká stránkování neboli „swapování“. Jeho úkolem je uvolnit základní operační paměť RAM.

Tento zásah se nevyplatí pro počítač s menší operační pamětí jak 128 MB. Je-li Vaše operační paměť naopak větší tak bych Vám tuto změnu doporučil. Stránkování můžete zakázat.

Otevřete editor registru. Start -> Spustit -> regedit -> a přejděte na klíč HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Session Manager\Memory Management -> "DisablePagingExecutive" a nastavte hodnotu na „1“. Totéž proveďte u hodnoty "LargeSystemCache" hodnota „1“.

Nyní bude Windows nechávat části jádra v základní paměti, čímž se systém zrychlí.
__________________________________________________ __________________________________________________ ___________
Podle tohoto návodu jsem si nastavil registr jaký na to máte názor nebude to horší pro paření??

Pokial mas dost RAM tak ti nic nebude swapovat a nic nepotrebujes nastavovat. Pokial mas malo RAM tak treba ist kupit RAM.

Odporucam necitat "mudrosti" z casopisov apod. Keby sa dal OS zrychlit bez moznych vedlajsich efektov, tak by to uz urobil microsoft. Taketo "mudrosti" su bud blbost alebo mozu mat ine efekty o ktorych sa ale v tej "mudrosti" nepise ptz autor nema o tom sajnu.