Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD a vetrak

hoj te, potrebuji poradit, koupil jsem si novy harddisk a kdyz jsem ho pripojil k pc tak zacal trochu brnet, nemam ho jeste pripevneny v bedne, zatim lezi jenom venku na krabici, ale porad je pripojeny, mam pripojeny jeste jeden, ktery uz je asi 3 roky stary a taky trochu brni, nevite cim to muze byt nebo jestli je to normalni, neni to moc velke brneni, zdroj by to mel utahnout, tim to asi neni

a jeste ten vetrak, kdyz mam pripojeny ten novy harddisk, tak ma kolem 33 stupnu a ten co mam v bedne ma kolem 40 stupnu a to je bedna otevrena, tak si chci poridit, nejaky vetrak aby to v te skriny ochlazoval, protoze kdyz tam dam oba dva harddisky tak se to asi hodne prehreje, ale nevim kam by se upevnil?? protoze tam neni dira jenom na zadu take maly otvurky, ale z tama ide teply vzduch od vetraku, ktery je nad procesorem, diky za odpoved

tak jsem zavrel tu bednu a to brneni ted nejde vubec slyset, teplota harddisku ( obou ) je porad stejna, ale zas stoupla teplota procesoru, kdyz mam pustene dscaler ( na tv ) a internet, tak ma okolo 52 stupnu, coz se mi zda docela dost, kdybych spustil nejaku hru, tak se bojim aby se me stim neco nestalo, zatim jsem jeste zadnou nespustil, pockam az tu nekdo odpovi, tak predem diky za odpoved