Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojení Monitoru-správný drát

Dobrý den tak už mám doma ten monitor.
Chtěl sem se jenom zeptat na takovou drobnost.
Obrazovka má DVI výstup a Grafárna taky.
Ale u obrazovky je jenom kabel který vede z D-SUB výstupu a je zakončený VGA konektorem.
Máme ten "přepojovač" z DVI do VGA.

Tak jak to má být?:-)

Štuky ber ohled na lidi, co sem vlezou a nečetli tvůj dotaz na koupi monitoru.1.) Buď sem dej odkaz, nebo to alespoň napiš třeba takhle: Nedávno jsem se ptal na tento monitor:..XYZ123... 2.) neříkej monitoru obrazovka 3.) zkus obě zapojení- VGA i DVI a porovnej a napiš, jestli pozoruješ rozdíl 4.) až si monitor trochu vyzkoušíš, doplň, jak jsi spokojen
Rádci udělali něco pro tebe ( poradili) a ty na oplátku udělej něco pro ně, aby věděli, jestli jejich rada pomohla