Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lze vymazat videopaměť ?

zdravím, prosím o radu.
obtěžuje mě takováto blbost : když mi spadne připojení k netu (expiruje zápůjčka adresy) po volbě opravit připojení mi na ploše zůstane hlášení a nejde ničím smazat.
Předpokládám že se to uloží do nějaké základní obrazové paměti, kam může jenom systém.
Nevíte jak to nastavit aby to po odkliknutí zmizelo?

XP pro, SP3, Mozilla.
děkuji

je to hlášení winů :
"Systém Windows ukončil opravu připojení.Zkuste se znovu připojit.Jestliže problém přetrvá, obraťte se na správce sítě."
a tlačítko STORNO, které nefunguje.

Teď mě napadá, nemůže do toho nějak kecat Nvidia ?

asi jsem se špatně vyjádřil. Mám na mysli nastavení gamma.
Je zajímavé, že na volbu ikony "zobrazit plochu" to reaguje, tudíž to nebude ve vrstvě co jsou ikony. Moc tomu nerozumím, pouze hádám. Možná je to blbost.