Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Naformátování disků a instal Windows

Dobrý den mohl by mě někdo naučit jak naformátovat disky a reinstalovat Windows.

Moje znalosti PC:
Nainstaluju skoro cokoliv za software a hry.
Do pc už sem si dával grafiku a ram paměti.

A moc bych se chtěl naučit naformátovat disky a reinstalovat Windows.

Díky všem co se zapojí

No,jak zde bylo receno,zazalohuj vse,postu,hesla atd .Jesli nemas k fosne a zelezu inst.cd tak pouzij treba "DriverMax,je free a v CZ" a s nim zalohuj vsechny ovladace na jinou partiznu nebo treba flesku.Pak nabootuj OS s CD-Rom a instaluj.Pri instalu vyber oddil kam to chces (ve vetsine pripadu "C"a dej format NTFS a pomalu ne rychle).Po instalaci jukni do spravce co ti chybi.Nainstaluj spet driverMax a vsechny ovladace co jsi zalohoval muzes obnovit ,popripade sosnout novejsi.Nic na tom neni,kdyz mas vse zalohovane.

jsou nějaké antirůůtkití odmazávače, dívej se třeba u zdejších výrobců antivirů.

taky můžeš nabootovat třeba z instalačního cd windows (ať se nespouští tvůj systém) a pravděpodobně z C:\WINDOWS\system32\drivers jakýsi ed6c2bc7.sys smazat.

hijackthis spustíš a vygeneruješ si log. čím je uživatel větší prase, tím delší ten log je. pak stačí si v něm počíst, ať víš co pozabíjet - ti líní ho můžou nechat zkopírovat k analýze.

pokračuj v čistění systému, odinstalovávání cracklých svinstev, vypínání automatických zbytečností po startu.

pomalost: podávej se na režim disků, jestli jim řadič jede v ultra dma, nebo v pomalém pio.

můžeš taky podle data zkontrolovat v tom system32\drivers, co tam přistálo mezi posledními ovladači a proč = od čeho to je (ty soubory umí ve vlastnostech zobrazit verzi s popisem).

jméno tvého rootkitu .sys si můžeš vyhledat i v registrech a smazat jeho záznam (celý klíč).

možná nakonec stejně nezbude než nová instalace, kterou za chvíli zase zaviruješ.