Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se mi PC

Cawte už 4 dny se mi seká pc něco dělám a tak na 5-10 sec se kousne a pak jede dal a takhle se to stane xkrát do hodiny.Vir v PC nemam nechal sem to projet všim možnym.

>>Moje sestava<<
AMD Athlon x2 6000+(3,1)
ATI Radeon HD 4850 Mb
A-Data 4 GB RAM (2x2 Gb)
550 W zdroj - Corsair
300 GB HDD rozdelen na 2 disky 50(20,7 Gb volnýho) a 250(182 Gb volných)
Windows XP: Home Edition

předem díky za jakoukoliv možnou pomoc

já tam mám alg.exe :-( Ou :-(

Edit: alg.exe prý vir neni. Někde jsem to teĎ četl na viry.cz že tam patří - do OS

Edit2 : prý je to něco s firewallem a sdileni. Vsude se ale pise Alg.exe - ale ve velikosti pismen snad problem neni :-/

čili když nic z toho co jsi "našel" není vir, nech si běžet správce úloh - procesy (taskmgr.exe), setřiď podle %cpu, a sleduj co se děje.

mezitím třeba přes msconfig exe vyhledej co se ti za hovadiny spuští automaticky po startu, a tyto hovadiny (=skoro všechno) vypni.
aby to mělo okamžitý účinek, pozabíjej ty procesy taky v paměti, nebo restartuj.

těch 54% se zobrazí jen v dolním řádku ale nikde v okně?
ještě pokus - ani v prohlížeči událostí nezůstane žádný záznam z té doby?
a msconfig.exe ani jiný preventivní čistič špíny nikdo nepoužil - opravdu víš co všechno a proč ti běží v ramce?

abysme si rozuměli: windows nejsou od toho aby mi milostivě přidělovaly strojový čas když se jim chce nebo spyware dovolí - ale abych jim já velel. čili humus co do nich nepatří hned ničím, lhostejno jestli jde o spyware nebo placenou aplikaci.
windows je podlý systém krmený podlými programátory, na něž platí jen pravidlo "najít a zabít".