Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba Win32k.sys

Často se objevuje modrá smrt s chybou Win32k.sys

Je možno odstranit tuto záplatu KB890859 a tím vyřešit celý tento problém?

Je odstranění této záplaty nějak závažné pro Win XP a další chod PC?

Děkuji a zdraví Vás PApoušek. ČAU

v prvom rade je ten update určený pre wxp sp1 a rieši závažný problém-zamedzuje útočníkovi zvonku prevziať a prideliť si nepozorovane lubovolné prístupové práva cez vzdialenú správu,takže osobne považujem tento update za dosť kritický a zároveň doporučujem prejsť na minimálne wxp sp2,samozrejme pokial tomu nebráni žiadny rozumný dôvod,napr.používanie niektorých programov,pre ktoré je update na kompaktibilitu s sp2/sp3 velmi finančne náročné alebo dodnes neexistuje.A takisto doporučujem stiahnuť si hotfixy priamo na chybu s win32k.sys,v minulosti ich vyšlo niekolko,je to známa chyba,ktorú často spôsobujú napr. zastaralé a beta ovládače pre zvukovky od creative