Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Možná trochu ptákovina ...... sraz !!!

:i::i::i: Teď mě napadla taková (možná) blbost, ale co kdyby se uspořádal u příležitosti spuštění finální verze Poradny.net sraz, kde by se mohla přestřihnout nějaká páska na notebooku, z něhož by se to "pustilo", mažoretky, striptérky, pivo, víno, kořala, křupky, klobásy, kuřata, prasata atd. atd. atd. :)):-/

Je mi jasný, jak to s takovejma srazama chodí (dojezdy, ubytování, málo času atd.), ale tohle by třeba mohlo i vyjít.

:?::?::?: CO VY NA TO? :?::?::?:

Čepicu nechám vyšít novou "neny problem, dyk". Akorát potřebuju logo ve křivkách (odborně v curvách) corelu nebo něčeho podobného. A starou živáckou bych zavřel do nějaké bedýnky a za pár desítek let, století, tisíciletí, na začátku příští singularity *) bychom to mohli vydávat za Relikviář starého/svatého Filcky, Holčíka, Lutonského atd.. Eště na tom trhnem balík 8-)

*) nehodící se škrtni