Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelegální Windows

zdravim vás
kamarád mi kopl na pc nelegaální xp proffesinal přitom mám doma orga home edition ale říkal mi že jsou proffesionly lepší...tak bych chtěl vědět v čem...a ještě něco...vždycky když nainstaluji aktualizaci a restartuju pc tak se mi načte obrazovka s VÍTEJTE a pak se zobrazí okno že jsem se stal obětí negality nebo tak něco...kamarád mi pak poslal něaký soubor který to vždy něak vypne a neukazuje se to...ale pak zase když nainstaluji aktualizaci začíná to znova...nevíte co s tim abych nemusel po každý instalaci pouštět ten program???aby fo normálně fungovalo jako by byli legalni...

Ano. XP lepší jsou. Ale normální uživatek to ani nepocítí. Některé věci se dělají "složitěji", někjteré chybý - říkám - normální uživatek to nepocítí . Věcí které chybějí nejsou kvanta...