Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem záloha v Acronis true Image 9

Chci si udělat zálohu Win abych když něco udělám ve Woknech a začne to blbnout nemusel přeinstalovávat Wokna co se při mojí šikovkosti (i rodiny) stáva dosti často.Dočetl jsem se na netu,že je na to dobrej Acronis true Image a tak sem si ho stáhnul,ale nevim jak dál.Nemám k dispozici žádny jiný disk kromě toho co mám v PC.Snad mě chápete :-[

Acronis snad umí pálit přímo obraz na CD/DVD, vůbec není třeba dělit disk a podobné blbiny...8-)
Mám pocit, že někteří radící neviděli Acronis ani z rychlíku a žijou v zajetí Nortonova Ghosta...
Na práci s True Image není potřeba žádné zvláštní nápovědy, nic intuitivnějšího pro zálohování není...:))

Práce s Acronisem je opravdu intuitivní, zváště pokud máš CZ verzi. Ale s názorem že "vůbec není třeba dělit disk a podobné blbiny..." rozhodně nesouhlasím. Ty "blbiny" umožní mít rozumnou velikost zálohy pro systém tak do 2GB samozřejmě podle toho co tam vše máš, a taky obnovit několik málo GB trvá pár minut, zatím co 160GB mnohokrát déle. A mít zálohu na jiným disku nebo na jiné partition disku je to nejrychlejší a nejpohodlnější co může být. Mám pocit že většina radílků naopak dobře ví o čem mluví !

Jsem konzervativní, když už je vše odzálohované, raději použiju Fdisk než PM, mám s ním taky jednu špatnou zkušenost - i když problém moh být mezi židlí a klávesnicí. Jinak postupuju stejně jako L-Core. Vzhledem k tomu že neustále něco instaluju (a odinstalovávám) se mi to už několikrát vyplatilo.