Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se mi PC,prosím poraďte

Už od pátku se mi seká PC.Pokaždé když zapnu antivirovou kontrolu tak se mi to sekne,někdy se to sekne i jen tak.Nainstaloval jsem i novej,jinej antivirák,ale u toho se to sekne taky.Chtěl jsem dát obnovení systému,ale to mi taky nejde,píše mi to že nejde vytvořit bod obnovení prosím restartujte PC.Myslím si že to bude virama,ale moc se mi nechce přeinstalovávat windowsi tak se chci zeptat jestli někdo neví co s tím mám.

Pokud je v počítači nainstalován jeden operační systém, stiskněte a podržte klávesu F8 během restartování počítače. Je třeba stisknout klávesu F8 před tím, než se zobrazí logo systému Windows. Pokud se zobrazí logo systému Windows, bude nutné akci zopakovat. Počkejte, dokud se nezobrazí výzva systému Windows k přihlášení a potom počítač vypněte a restartujte.

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/cs-CZ/Hel p/323ef48f-7b93-4079-a48a-5c58eec904a11029.mspx

Abych ti ušetřil čas, tak doporučuji zformátovat HDD,
na kterém máš tvůj nějaký Windows a nainstalovat ho znova s posledním Servis Packem.
Pak udělej to, co děláš vždy, poslední ovladače k desce, poslední DirectX,
antivirák, aktualizace AV + Windows. Vytvoř si Bod obnovení,
nainstaluj free SpywareBlaster, SpyBot, AdAware AE, vše aktualizuj a imunizuj.

Pokud máš něco na zkopírování, vraž HDD do kompu u kolegy,
pak si to zkopíruješ zpátky.

nepises ako dlho tam win mas,co vsetkoinstalujes a odinstalovavas,v akom stave je defragmentacia,registre,disk,jeho velkost,volne miesto, antivir,antispy...
kamarati ti rafdia dobre,nova istal je rychlejsia a rozumnejsia ako nahanat viry,registre,defrag...

Mám windows xp originál a service pack 3,PC novej sestavovanej od prosince.Zkoušel jsem v nouzovém režimu ty antivirové kontroly a našlo to jen dva nějaký soubory,který jsem smazal.Stejně i v tom nouzovém režimu se to seklo.Tak si myslím že možná nebude problém s virama třeba jestli není problém v grafice zkusím nainstalovat nové ovladače.Chci se ještě zeptat jestli to nemůže být taky problém s biosem jsem četl že by se měl aktualizovat.

Tak si myslím že možná nebude problém s virama třeba jestli není problém v grafice zkusím nainstalovat nové ovladače.Chci se ještě zeptat jestli to nemůže být taky problém s biosem...

když nedokážeš určit co se ti vlastně seká a proč, nemontuj se do toho a nech bios 3 měsíce nového pc na pokoji.
někoho si k tomu zavolej - důrazně varuju před spolužákem, který tomu rozumí podobně jako ty.
ať z tebe vymámí normální popis co to vlastně dělá, ať ti vypne všechny hovadiny co sis nainstaloval automaticky spouštět po startu, zkontroluje záznamy v prohlížeči událostí, pokud jsi windows instaloval ty tak ať doinstaluje driver chipsetu a zapne dma režim diskového řadiče, a ať to odviruje a odspywaruje.