Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Operační Systém pro starší PC

Potřeboval bych poradit, který Operační systém by byl dobrý pro starší PC(CPU: 600Mhz, RAM: 256MB, grafika se dokoupí podle požadavků). Hledal jsem na internetu ale všechno to má velký požadavky. Pokud by něco bylo ocenil bych kdyby to byla volně šířitelné třeba jako Ubuntu. Děkuji

Na W2000 SP4 2GB RAM jedu dovčil a jel jsem i na 512 RAM.
Na ME se hodí 512 RAM, pokud CPU nejede o moc výše než 1000.
Jinak panu tazateli doporučuji W98SE, mohu zaslat origoš.
A dobré je podívat se na bazary na grafiku, ta hraje podstatnou roli,
pokud staré hry, tak tu nejlepší, co zvládne deska a zdroj.