Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem řadič videa (kompabilní se standartem VGA)

Dobrý den,
potřebuji poradit s ovladačem pro řadič videa. Sformátoval jsem si počítač a poté zjistil, že několik ovladačů schází. Mezi nimi i řadič videa. Mám pořítač od
IBM M/T 8109-71G... Nevíte prosím kde bych mohl sehnat ovladač nebo jak vyřešit můj problém ???

S pozdravem J.S.

co máš za hardware ti řeknou programy jako everest, siw, hwinfo, atd.
na ibm pc bych čekal štítek s přesným typem, podle něj najdeš konfiguraci na netu.

než začneš zběsile zkoušet ovladače čehokoli, jako první instaluj "chipset driver" k základní desce.