Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Počítačem

Dobrý den,mám problém s počítačem Lynx a Windows Vista,když zapnu normálně počítač načte se mi plocha vyjede mi tabulka a tam píše odstranování nákých souborů a potom se pc zapne...Když dám tvrdý restart tedy přez knoflik a nouzový režim se sítí tak mi to jde ale normálně ne.Prosím nevíte co udělat abych počítač spravil aniž bych musel reinstalovat Windows ?

1) zajímavý titulek dotazu - problém s počítačem tady má totiž v podstatě každý
2) ještě zajímavější jméno "Problém" - to máš po otci?
3) "a tam píše odstranování nákých souborů" - šlo by napsat co to PŘESNĚ píše?
4) ten problém se vyskytl jen tak, sám od sebe, jo? Nebo jsi něco instaloval/měnil?

Samozřejmě jméno ani přezdívku zveřejňovat nemusíš, když se za to stydíš. Když napíšeš třeba Jirka, tak hned všichni budeme vědět, že to seš zrovna ty... Takže jsi na to vyzrál.

Pokud chceš poradit, je potřeba uvést, co přesně počítač hlásí, a ne že maže ňáký soubory. Taková indicie je fakt k prdu.

Četl jsem to snad 3x a vůbec jsem nepochopil oč jde. Asi že se odstraňují nějaké soubory. Ale od čeho ta tabulka je (může to být i info od nějakého programu), co je na ní konkrétně napsáno (asi tam těžko bude "odstraňuji nějaké soubory") je záhada, protože to v dotazu není.
Zkus alespoň udělat obrázek a vložit ho sem.
http://pc.poradna.net/a/view/307877-jak-ulozit-obs ah-obrazovky