Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde internet

dobry den,pred nedavnem jsem si poridil novy pc a nejde mi internet.
ovladace z cedecka na zakladni desku jsem nainstaloval a porad nic
mam satelitni internet
dik za odpoved""""

Změna předmětu, původně: nejde internet!!! (host)

Abychom se lépe zorientovali, napiš jaká zařízení máš ( nějaké nápisy na nich snad jsou) . Komu platíte za internet? Na jeho stránkách bude myslím taky pár užitečných informací. To, že máš satelitní internet se mi moc nezdá, ale vyloučit se to nedá...

Ovladač síťové karty máš nainstalovaný? Klikáš na správné připojení? Buď si to nastaví DHCP, nebo to nastavíš ručně- IP adresa ale nebude stejná jako na druhém PC, v posledním čísle se musí lišit. Satelitní připojení nemáš, jen máte zřejmě na střeše anténu, která je podobná satelitní parabolické anténě.