Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefungujeme mě odesílání web. stránky přes Outlook

Dobrý den,nefungujeme mě odesílání web. stránky přes Outlook.Když kliknu - soubor , odeslat odkaz, nic se nezobrazí.Nenabídne se okénko pošty.Zkusila jsem to přes Explorer i přes Firefox.Jinak pošta normálně funguje ,mohu odesílat i přijímat jakékoli přílohy.Používám XP, pošťáka - Outlook Express. Děkuji Marie
Změna předmětu, původně: Dotaz (Kurt)

To vypadá, že je rozvrtané MAPI (Outlook - Windows - Aplikace API), zkusil bych Start - Přístup a výchozí nastavení programů, tam zvolit jako výchozí Outlook. Nastavit Outlook jako výchozí klient - Outlook - Nástoje - Možnosti - Jiné - Nastavit aplikaci Outlook...., použít, ok. Dále je také možné přes Outlook - Nápověda - Rozpoznat a opravit, opravit Outlook.