Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu přehrát DVD v PowerDVD

Hojas, dostal se mi do ruky komp, kde nejde přehrát žádné DVD ani z placky ani z harddisku. Jsou tam WinXP SP2 Prof, i945, 1GB DDR2, Radeon HD3650. Při vložení DVD do mechaniky nebo poklepání na Video_TS.ifo, se spustí PowerDVD a vyhlásí okamžitě hlášku "instrukce na adrese 0xnějakýčíslo odkazovala..... s pamětí nelze provést operaci read". Pokud si to samý video otevřu v MPC, přehrává se bez problémů. Zkusil jsem odinstalovat všechny codecpacky, odinstalovat a vymazat z registrů všechno , kde bylo "Cyberlink" nebo "Powerdvd", restartovat, nainstalovat Powerdvd znovu, zkusit vyšší verzi (7), vše marno. Problém přetrvává. Zkoušel jsem i vyřazovat *.ax co jsem našel v Powerdvd, nic nepomohlo, jediné změny jsem dosáhl po vyřazení CLNav.ax, kde mi to vyhlásilo, že soubor nemá správný formát (pochopitelně, vyřadil jsem navigaci). Někde na netu jsem našel, že by mohly dělat bordel filtry v Neru, ale i po odinstalaci Nera se nic nezměnilo. Vir by tam neměl být, zkoušel jsem to projíždět NOD32, AVG8Free i (se značným sebezapřením) Avastem, zkoušel jsem to projet UPM4.1.3, jestli tam někde nesmrdí rootkit... nic. Co bych mohl ještě zkusit? MPC bych volil jako poslední možnost, ten chlápek má Powerdvd 6 koupený a těžko mu budu vysvětlovat, že vyhodil prachy do luftu.

ano, nebo zkusit po odinstalaci PowerDVD po nem vycistit registry rucne.

---

Idealni je kombinace PowerDVD a WinDVD: pak to obvykle je obvykle tak, ze stridave nechodi jeden z tech dvou programu a DVD clovek prehraje. :-D (Lepe pouzivat nektere zminovane free softy nez tyto placene.)