Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod flashky z NTFS na FAT32

Nevím v čem je problém. Potřebuji přoformátovat flashku a nejde mi to přes příkaz. řádek spustit. Dávám cmd-convert E:/NTFS:FS a hlásí mi ,že je to špatné. V čem je problém? Díky.

to chce myslet (a správně opisovat příkazy, nebo jejich chybová hlášení).
příkaz covert převádí jen jedním směrem - na ntfs.
zformátuj to, akorát si dej pozor ať se ti nastaví default windows hodnoty 64 sectors/cluster - s menší hodnotou kterou nastaví některé ne-ms programy bude flashka pomalejší.