Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Demontáž myši

Potřeboval bych poradit jak bych mohl vyjmout z myši diodu. Mám problém stím sundat kryty na myši. nemám tam žádné šroubky. Když jsem hledal an internetu tak oni mají všede šroubky. Čím mám začít? A ještě jsem se chtěl zeptat jestli je možné napájet diodu baterii?

No, bez typu myší nikdo neporadí., Jednou jsem kuchal genisuku (neměla šroubky - bylo jenom zaklapnuto). Výsledek ? - byl sem v ní ale okraje byly ohlodané šorubovákem....

Takže : Pokud o používání myší nadále nepřrmýšlíš - rozkuchej to šroubovákem (nebo něčím podobným)

Jestli o chodu myši uvažuješ, raději jí ani nekuchej ,...

ale to vis ze jo :-) klasickou trafopajeckou jsem pajel SMDcka, ale pravda, chce to trosku to mit v ruce :-D