Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TMNF - nefunkční kamarádi

Tak jsme se s kámošem dokopali k tomu, že se v Track mania nations forever (TMNF) dáme do přátel. Četl jsem na netu, že když je ten kámoš online, tak mě to v kamarádech ukáže, a že když na něj kliknu, tak mě to připojí k němu na server. Mě to sice ukazuje, kdy je online, ale když na něj kliknu, tak se nic nestane. Chtěl bych se zeptat, jestli je to normální, že když na něj kliknu, tak se nic neděje (tudíž ten článek na netu by byl fáma), nebo jestli je něco špatně u mě...

*Verzi mám akutální..

Možná sis to přečetl špatně. Když se někdo logne do hry a přihlásí se na svůj účet, tobě to napíše, že je Připojen a kliknutí nic neudělá. Když se ale připojí na nějaký server, tak na něj kliknout můžeš a hra se tě zeptá, chceš-li se připojit za tvým kamarádem na server, kde právě je. Musí být tedy na serveru, aby na něj šlo "kliknout".

Ona ta aktualizace někdy chvíli trvá. Nejlepší je, když zapneš hru a některý z kamarádů je v té chvíli na serveru, to ukáže spolehlivě. Když seš ale v menu hry a někdo se z "hrajících" odpojí, tak to tam zůstane klidně pár minut, než si hra uvědomí, že vlastně odešel ze serveru a je třeba jen "Připojen".