Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka

Dobrý den mám problém s PC vůbec nevim čím to je ale prostě když zapnu PC tak je černá obrazovka při načítání prostě při všem stalo se mi to i včera ale PC sem asi 10 vypnul zapnul restartoval no prostě šašil sem s tim jak se jen dalo a najedou to naskočilo ovšem přídu dnes ze školy zapnu PC a nic takže sem skoušel to samé asi 50x a prostě nic furt černá obrazovka napadlo mě že by to mohlo bít něco jako hibernace bo tak něco ale příde mi divné že ani po restartu po vypnutí PC na zdroji je obrazovka furt černá sem si jistý že monitor je v pořádku skoušel sem ho u táty na notebooku a v pohodě a ted ho mám na starém PC a taky šlape uplně normálně takový věci jako pořádně zastrčit všechny snury atd sem smaozřejmě zkoušel předem děkuji za jakoukoliv odpověd. :)
PS: neradte mi veci at vlezu tam a tam skusim vypnou to a to protože mám rpsotě černou obrazovk ua ani se nepřihlásim :D (windows mám oreginální visty)

oreginální visty

- to jako oregáno ?? zkus dát grilovací koření :-D

Vážně : Zkus vytáhnout grafickou kartu (k tomu monitor netřeba) profoukat jí kontakty, kabel z monitoru to samé.. monitor neběží ani když se načítá BIOS atp ? nebo až v samotných Windows ??

ne monitor neběží vůbec prostě celou dobu černá obrazovka. no tak asi to budu muset dát na reklamaci protože tam mám takovou tu nálepku zezadu a kdybych to rozdělal tak to porušim a skončila by mě záruka(pc sem kupoval jako celej set) ale tak skusim to něják profoukat a dižtak ještě napíšu zatim dík :)

poradíte mi také? zcela stejný stav, nic se neobjeví, ani zprávy z biosu.
zachroustá mechanika CD, zacvrká disk a ticho a temno. GK to snad není, v tomto stavu zatím asi nejede? baterii na MB jsem dal novou. díky za pomoc.