Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barevná obrazovka

Dobrý den. Chtěl bych poprosit o radu. Při přepínání z jednotlivých uživatelů a nebo i při úvodním zapnutí počítače a načtení profilu se mi obrazovka zbarví do jedné barvy nic jiného vidět neni. Nejčastěji černá nebo zelená. Kdyby měl někdo podobný problém nebo věděl jak toto vyřešit byl bych moc vděčný. Marek

Ne ne mám Windows Vista (oficiálně zakoupenej teda jako zakoupenej s PC sestavou)je to 32bit Home Premium. PC mám od konce léta a tenhle problém se vyskytuje tak něco málo přes měsíc. Netušim čím by to mohlo být