Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyber notebooku

Dobry den, chtel bych koupit notebook "10"-"12"..neco na zpusob HP 2140 Atom N270...ale aby mel dvd mechaniku a alespon 160GB na HDD..taky by neuskodily 2GB RAM..(ale to uz je asi moc..)..dekuju za kazdy prispevek/za kazdou radu..XD

Viděl jsem, mezi Toshibou (myslím A200 něco) a Dellem jsem se rozhodoval, ale u Dela mě naprosto utáhl jejich servis, do 24hodin je u Tebe technik, který ti buď dá nový notebook a nebo vymění požkozenou součástku na tom tvojem. Nehleďe na to, že v dnešní době jsou to notebooky na úrovni a je s nima málo problémů(reklamací).