Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno User nespustí 16-ti bitovou aplikaci na XP

Pokouším se spustit 16-ti bitovou aplikaci na Windows XP Professional. Jako administrátor bez problémů - spustí se ntvdm.exe, poté wowexec.exe a aplikace korektně běží. Jakožto user (na stejném PC) aplikaci nespustím - ntvdm.exe se ve správci úloh objeví, ale wowexec.exe nikoliv. Zkusím tedy wowexec.exe spustit ručně a vyhodí chybovou hlášku:
Nebylo možné vytvořit dočasný soubor pro inicializaci nebo do něj není možné zapisovat ...".
Na jiných PC v síti (se stejným OS) ta samá aplikace běží pod userem bez problémů. Oprávnění ke spuštění wowexec.exe jsou (porovnáním) v pořádku.
Porovnával jsem veškerá nastavení souboru wowexec.exe a žádný rozdíl nebyl nalezen.
Jsem v koncích.
Děkuji.

Na základě předchozího výpisu jsem zkontroloval přístup k C:\Windows\Temp pro Users a nasel jsem tam, ze oproti fungujicim stanicím nemá user právo vytvářet soubory a složky - viz. obrázek (již opraveno). Po úpravě se zdá, že aplikace funguje, nicméně, ještě s "vyřešením" počkám. Byly tam ještě nějaké access denied, tak se tím musím prokousat. Zatím moc děkuju za nakopnutí :-)