Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalování programu

Dobrý den, v práci jsme dostali nový program. Nainstalovala jsem ho v pořádku do počítače. Po pár dnech, když jsem klikla na jeho ikonu a měla naskočit přihlašovací tabulka, naskočila místo toho hláška Instalační služby InstallShield Wizard - Opravdu si přejete odinstalovat program? K přihlašovací tabulce jsem se vůbec nedostala. Nezbylo mi pak než opravdu program odinstalovat a znovu nainstalovat. Problém se bohužel vždy po pár dnech (nepravidelně) opakuje. Už jsem z toho zoufalá a prosím moc o radu!
Děkuji
Jana Křížová

Je to informační systém a vždy klikám na zástupce, který se na ploše vytvoří po nainstalování. Jsem si jistá, že pokaždé klikám na tu stejnou ikonu, proto nechápu, že pár dní to jde bez problému a pak se objeví ta hláška na odinstalování...