Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s RAMkama

Zdravim, chtel bych vas poprosit o radu. Do ted jsem mel 4GB Ram ­(2x 2GB­), vcera jsem si koupil dalsi 2 kousky, takze ted mam 4x 2GB a nastal problem. Po spusteni hry se me to zacne sekat a jede to o hodne hur nez jen se 4GB, dokonce me to aji hodilo modrou smrt a restartoval se me komp. V Biosu jsem nic nenastavoval, pocitac nemam taktovanej, muzete me pls poradit, jak to mam vyresit? Diky

A-Data DIMM 4096MB DDR II 1066MHz Extreme Edition (4x2gb)

OS: Vista 64Bit.

mam Gigabyte P35-DS3, v tom 4x1GB Adata Vitesta 800mhz. Bios defaultne nastavil napeti 1.8V.
Nekolikrat jsem videl BSOD, restartovalo se to a vubec to kravilo.. (winXPhome SP3 + vista64 a stejny problemy)

pak me osvitil duch svaty, ze stitku jsem zjistil ze ty moje pameti by mely dostavat 2-2.2V. Nastavil jsem jim rucne v biosu 2V a od ty doby mam klid. V druhem pc - deska Asus s nejakym via chipsetem (AM2) vsak zadnej problem, deska defaultne nastavila napeti dobre.

Mozna kombinace Gigabyte (intel chipset p35/p45) + pameti Adata = divna interpretace zaznamu v SPD?