Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztratila se ručička z kurzoru

Dobrý den,včera jsem nainstalovala Open Office 3.01. Otevřu dokumenty,chci kliknout kurzorem-ručičkou na text a přejít na požadovanou uloženou stránku.Místo ručičky je pouze svislá čárka a upozornění Ctrl+ klepnutí otevře hypertextový odkaz.Na ostatních stránkách "ručička" funguje. Pouze v otevřených dokumentech né.Nic jiného jsem s PC nedělala,pouze naimstalovala novější O.Office

když najdu na internetu stránku na které jsou pro mně dobré informace,zkopíruju do složky dokumenty třeba pod PC ,jenom třeba hlavičku stránky např.CHIP. Podle potřeby otevřu dokumenty,pak PC klik ručičkou na CHip a jsem tam. Než jsem včera nainstalovala novější verzi Open Office fungovalo to.