Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Půjde hra Stalker?

Chci si koupit hru Stalker shadow of černobyl a cfg splňuji až na grafiku. Minimum je radeon 9600 a já mám 9550 128 MB 128 bit.
Jinak celer 2.7 a giga ramky.
Nechci to koupit a až pak zjistit, že to nejde.
Myslím že 9550 a 9600 je hodně podobné, ale nevím jestli to risknout.

Stalkera som hraval na NTB s integrovanou intel X3100, isiel 800x600 , detaily na max, fps 28-30, os Vista, zastavene vsetky procesy na pozadi nutnost, XP by asi nebol az taky problem.
Ta hra ma jednu velku prednost a to je atmosfera, vtiahne do deja a po case si prestanes uvedomovat graficke nedostatky (a hra ich ma dost)